Žirafí zahrada

Milé maminky,
nabízíme vám a vašim dětem (po domluvě) možnost setkávat se na naší zahradě, která vám bude k dispozici v případě příznivého počasí každé úterý v čase od 9:00 do 12:00.
Herna je vybavena herními prvky, hračky, pískovištěm, v případě slunečného počasí slunečníkem, děti si mohou vyzkoušet zalévat zahradu atd.

Kontakt pro rezervaci: + 420 605 453 632

JAK TO ZAČALO…
V sobotu 15. června 2019 jsme oficiálně otevřeli naši zahradu. Sami jsme nevěřili tomu, co jsme zvládli „stvořit“ za 68 dní. DĚKUJEME za sponzorské dary Magnalinku a všem ostatním dárcům. Peníze jsme v plné výši použili na zvelebení zahrady. Za takovým výsledkem je ale spousta hodin práce a mnoho dobrovolníků, bez nich bychom to nikdy nedokázali. VELKÝ DÍK patří:
Pavlu Hynkovi, Martě Juričkové , Katce Horákové, Víťovi Dvořákovi, Jitce Kolmanové, Lucce Černohorské, Terce Buránová, Lukymu Halváčkovi, Lukáši Blažkovi, Vaškovi Petráskovi, Pepovi Koženému , Peťe Pecinové, Petrovi Dvořáčkovi, Honzovi Vodvárkovi, Marcele Vodvárkové, Janě Podbradské, Libuši Holé, panu Adnrlovi s rodinou, Katce Klimešové a manželovi Davidovi, paní Dymešové, Milanu Novákovi, Josefu Navrátilovi, Honzovi Černohorskému, Mirce Chiari a našim dětem. 🙂
Největším tahounem však byl Kamil Horák, bez kterého bychom nemohli vše zvládnout. Nakoupil materiál a zajistil veškerou dopravu. Byl nám vždy nápomocen při fyzicky náročné práce. 
Poděkování patří také Hornbachu za bezplatné zapůjčení auta a vozíku, všem rodičům, kteří zapůjčili nářadí i těm, kdo nám věnovali kytičky na zahradu.

ŽIRAFA je vašim dlužníkem . DĚKUJEME 🙂 Slibujeme, že zahradu maximálně využijeme. 🙂