Informace o herně

RC Žirafa HK Vám nabízí prostor, kam si můžete každý den ve vyhrazeném čase přijít pohrát. Mimo tyto časy se v herně konají pravidelné akce. Jejich přehled najdete  na našich stránkách v záložce „Poskytované aktivity“. Prostor naší herny je plně vybaven (stoly, židličky, židlička na krmení, nočníky, přebalovací pulty, varná konvice, CD přehrávač, nádob, materiál na malování, hračky, v kuchyňce mikrovlnná trouba, lednice atd.) a splňuje veškeré hygienické požadavky dle vyhlášky č. 410/2005 Sb. Za poplatek 15Kč si můžete uvařit kávu či čaj.

Klíče od herny jsou k zapůjčení na vrátnici. Při návštěvě herny se, prosím, zapište do sešitu, který dostanete na vrátnici společně s klíčem od herny. Poplatek za hernu uhraďte na vrátnici.
Dodržujte, prosím, pořádek, po vašich dětech přijdou další.
Peníze jsou použity na provoz herny, proto děkujeme za zaplacení!

Více informací na tel.: +420 605 453 632, zirafahk@seznam.cz
Poplatek: Poplatek za hernu 60 Kč/dítě, sourozenec a členové 40 Kč,  doprovod zdarma. Klíče od herny si vyzvedněte na vrátnici. Zapište se do sešitu a poplatek vhoďte do červené pokladničky na stole, děkujeme. Peníze jsou použity na provoz herny.
Najdete nás na adrese: Jana Masaryka 605, 500 12 HK – naproti OC Futurum, KS Médium

NAŠE HERNA:

NAJDETE NÁS V KS MÉDIUM:

PRAVIDLA PRO ZAPŮJČENÍ HERNY NA RODINNÉ OSLAVY A JINÁ SETKÁNÍ  
Po domluvě je možné si zapůjčit hernu (pátek – od 15:30 do 19:00, sobota a neděle od 9:00 do 12:00 nebo od 13:00 do 19:00) na dětskou oslavu, rodinnou sešlost, … .
Doporučená kapacita herny je 15 osob. Max. kapacita 18 osob.
K zapůjčení je zdarma: nádobí, hrníčky, lžičky, varná konvice, CD přehrávač, mikrovlnná trouba a lednice (v kuchyňce).
V případě, že dojde k znečištění koberce (čokoládou, dortem, džusem atd.), je povinnost ho na vlastní náklady vyčistit. Prostor určený na stravování je vybaven linoleem. Zákaz konzumace alkoholických nápojů.
Při vrácení klíčů, musí být herna uvedena do původního stavu, ve kterém byla před zapůjčením (uklizené hračky, umyté nádobí, vysáto atd.)
Během oslavy je nutné o víkendu budovu uzamknout, aby se zde nepohybovaly cizí osoby.

Poplatek za zapůjčení herny je 500,-Kč. Rezervace je platná po uhrazení platby na č. účtu 2800500125/2010. Do poznámky je nutné uvést vaše příjmení a datum pronájmu. V případě nemoci vám bude platba vrácena a však ponížena o rezervační poplatek ve výši 100,-Kč. S uhrazením platby zároveň souhlasím s pravidly zapůjčení. 

Více informací na tel.:+420 605 453 632, zirafahk@seznam.cz 

Na předání klíčů si zavolejte ve čtvrtek v týdnu před zapůjčením herny.