DYS – KLUBÍK (poradna pro rodiče dětí se specifickými poruchami učení)

Lektorka: Mgr. Stanislava Bydžovská
E-mail pro přihlášení:  
Tel. na RC: +420 605 453 632
E-mail RC: zirafahk@seznam.cz
Poradna probíhá: v herně RC Žirafa HK, dvě středy v měsíci od 16,00 do 17,30hod. (dle zájmu možné domluvit jiný čas i den)
Vstupné: poradenství je zdarma, hradí se jen poplatek 50,-Kč/dítě (za vstup do RC)
Začínáme:  v tomto školním roce neprobíhá

Milí rodiče,

rádi bychom vám nabídli možnost přijít si pro radu do DYS –Klubíku – poradny. Poradna je určena pro rodiče dětí s SPU (specifickými poruchami učení).
Jsme tu nejen pro rodiče dětí, které již mají diagnostikovanou některou ze SPU, ale i pro rodiče, kteří si myslí, že by se SPU mohly týkat i jejich dítěte. Společně probereme, co se děje a co je možné dělat dál. Pomůžeme vám zorientovat se v možnostech, které pro děti jsou, kde je možné absolvovat diagnostiku a co dál, jaké jsou možnosti pomoci pro dítě. Při pravidelných setkáních se s rodiči probírá, jak dále pokračovat, na co a jak se zaměřit .

Lektorka s bohatou zkušeností vám poskytne domů materiály, odkáže na webové stránky, kde si děti mohou hravou formou opakovat učivo. Ukáže vám jak na to.

Poradnu povede psycholožka Mgr. Stanislava Bydžovská, která pracuje v Pedagogicko-psychologické poradně. V případě potřeby předá kontakty na specializované odborníky.